Dit jaar organiseerden we voor het 3e jaar op rij het Sportgala Katwijk en de Sportverkiezingen Katwijk. Hier vind je de nominaties en winnaars van de vorige edities.

Sportverkiezingen 2018

Sportman van het Jaar

  • Arno Kamminga – Zwemmer (winnaar)
  • Richard van Nieuwkoop – Voetbalkeeper

Sportvrouw van het Jaar

  • Ingrid van der Plas – Basketbalster (winnaar)
  • Ilse Kuijt – Basketbalster
  • Sabrina Owel – Waterskiën
  • Malissa van Rijn – Zwemster

Sportbelofte van het Jaar

  • Jari Roggeveen – BMX (winnaar)
  • Evelieke Kool – Schaatsen
  • Alissa van der Plas – Basketbalster

Sportploeg van het Jaar

  • Grasshoppers Dames 1 (winnaar)
  • Korfbalvereniging Madjoe
  • VV Katwijk Heren 1

Sportinitiatief van het Jaar

  • Topsportprogramma basketbal  – Grasshoppers (winnaar)
  • Beginnerscursus hardlopen – AV Rijnsoever
  • Start2Bike – IJsclub Voorwaarts

Sportverkiezingen 2017

Sportman van het Jaar

  • Arno Kamminga – Zwemmer (winnaar)
  • Niels Monster – Obstacle Course Racing
  • Floris Hoek – Karateka

Sportvrouw van het Jaar

  • Karin Kuijt – Basketbalster (winnaar)
  • Sabrina Owel – Waterskiën
  • Jennifer Onasanya – Bobsleeën

Sportbelofte van het Jaar

  • Kim de Jong – Zwemster (winnaar)
  • Koen Verdoes – Handboogschieten
  • Arie Twigt – Rolstoelbasketbal

Sportploeg van het Jaar

  • Z & PC Katwijk Dames 1 (winnaar)
  • Grasshoppers Dames 1
  • Grasshoppers Dames U-20

Sportinitiatief van het Jaar

  • Jeu de Boules – Jeu de Boulesvereniging Katwijk (winnaar)
  • Strandrace wedstrijd – Katwijk Fietst
  • G-team initiatief – Dirk Kuijt Foundation
  • Eetkamer de Krom – VV Katwijk
  • MTB baan – IJsclub Voorwaarts

Sportverkiezingen 2016

Sportman van het Jaar

  • Arno Kamminga – Zwemmer (winnaar)
  • Wouter de Koning – Volleyballer
  • Cem Senol – Karateka

Sportvrouw van het Jaar

  • Malissa van Rijn – Zwemster (winnaar)
  • Roos Guijt – Hardloopster
  • Sonja Kuijt – Basketbalster

Sportbelofte van het Jaar

  • Arie Twigt – Rolstoelbasketballer (winnaar)
  • Kim de Jong – Zwemster
  • Marco de Jong – Dammen

Sportploeg van het Jaar

  • Quick boys Heren 1 (winnaar)
  • Twirl-vereniging Flying Stars
  • Grashoppers dames U-20

Sportinitiatief van het Jaar

  • Watersportdag – gezamenlijke watersportverenigingen (winnaar)
  • Basketbalclinics op scholen – Grasshoppers
  • Beach Tennis – Beach Tennis Club

Sportverkiezingen 2015

Sportman van het Jaar

  • Cem Senol – Karateka (winnaar)
  • Tom van Duijn – American Footballer
  • Arjan van der Plas – Mountainbiker

Sportvrouw van het Jaar

  • Karin Kuijt – Baskerbalster (winnaar)
  • Petra Hogewoning – Voetbalster
  • Malissa van Rijn – Zwemster

Sportbelofte van het Jaar

  • Fleur Kuijt – Basketbalster (winnaar)
  • Kim de Jong – Zwemster
  • Esmee Messemaker – Short trackster

Sportploeg van het Jaar

  • Grashoppers Basketbal Heren 1 (winnaar)
  • Twirl-vereniging Desire
  • Voetbalvereniging Katwijk

Sportinitiatief van het Jaar

  • Katwijk Fietst (winnaar)
  • TTV Rijnsoever en Zeehospitium
  • Stichting Juul en FC Rijnvogels